Вантажні автомобілі DAF

DAF в Україні

Коротка історія


DAF Trucks N.V. активно працює на території України з 1990 року. З 1997 року бренд DAF представлений в Україні TRAXIM B.V.'s Kiev Representation Office.

Досягнення


З роками бренд DAF заробив величезну популярність серед транспортних операторів України. Це з усією очевидністю й щодня підтверджують шляхи України. Приблизно, кожна п'ята важка вантажівка, завезений в Україну, це DAF!
DAF переважно представлений у парках важкої вантажної техніки таких українських операторів, як Транс-Сервіс 1, Оболонь, Автологістика, Саноіл, Н-Транс, Євротрейд, ОККО, Агротеп, Трейд Лайн, Мрія-Транс і багатьох інших. Також і велика кількість середніх і малих транспортних компаній розширюють свій парк за рахунок вантажівок DAF.

Організація


Продажі по Україні нових і БВ вантажних автомобілів DAF, напівпричепів, бункерів напівпричепів і інших конструкцій для шасі DAF, централізовано координується з Києва.

Централізований сервіс вантажних автомобілів здійснюється компанією Трак Центр Лтд, у місті Гостомель під Києвом.

Імпорт і дистрибуція оригінальних запасних частин DAF здійснюється компанією ТРАКСПАРТС Україна Лтд., склад і офіс якій, також перебуває в Гостомеле.

Станції авторизованого сервісу знаходяться також у Дніпропетровську, Харкові та Одесі. ТРАКСПАРТС Україна Лтд. здійснює щоденну доставку запчастин в усі регіони України.

Стабільна, досвідчена команда завжди готова співробітничати з Вами!
Ми пишаємося тим, що ключові фахівці української команди DAF на Україні працюють у нас уже більш 15 років. Це - унікальний факт для України, де часта зміна роботи - звичайне явище.

Для Вас, як клієнта, це гарантія того, що Ви працюєте з досвідченими, зацікавленими людьми, що розуміють вимоги транспортних операторів, як ніхто інший.

Закінчені й інтегровані рішення


Тягач потребує напівпричепа, а шасі вантажного автомобіля - надбудову.
Українське представництво DAF пропонує готові рішення в тіснім співробітництві з відомими виготовлювачами:
- Kaessbohrer (напівпричепи для цементу, низькорамні причепи),
- LAG Trailers N.V. (напівпричепи-бункери для хімічних, паливних і харчових наповнювачів),
- Schmitz (тентованные, самосвальные й рефрижераторні напівпричепи),
- Schwarzmueller (самоскидні напівпричепи),
- Jumbo (напівпричепи для цегли та бетонних виробів),
- Mulder Europe (бетономішалки),
- ZF (коробки передач, кермові механізми, осі).

 

Тісне співробітництво із цими виробниками гарантує, що Ваш автомобіль буде укомплектований обладнанням, що дозволяє йому працювати з повною віддачею. Автомобільні навантажувальні і підіймальні крани, обладнання, що охолоджує, також доступні.

Контакти


Якщо Ви прагнете придбати автомобіль DAF, скористуватися послугами сервісу або придбати оригінальні запасні частини, ми завжди раді допомогти Вам у цьому!

Команда DAF в Україні

ремонт компьютеровзаправка картриджей